Josef Toman - kandidát na prezidenta 2018

 

 

 

www.JosefToman.cz

 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

volby 2018 menu

home
SHRNUTÍ
každý obrán o 23 mil.
volby jsou fraška
ČR za dalsich 28 let
2x vyšší platy, důchody
více informací
PODPISOVÝ ARCH
VIDEA, kontakt, odkazy

 

volby 2013 menu

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
média
ENGLISH Book2020

 

     

 

 

 

Jediná cesta jak rychle dosáhnout 2x vyšších platů a důchodů. A očistit stát od verbeže.

 

Úvod

ČR vznikla nelegálně rozdělením Československa bez referenda, které vyžadovala Ústava. Byl vytvořen protektorát 2 se stejnou legitimitou jako ten za první, za Hitlera. Smlouvy a zákony podepsané tímto protektorátem jsou neplatné. Neplatné je členství v NATO i EU, neplatné jsou restituce, privatizace a exekuce. Co navíc umocňuje celou situaci je fakt, že nelegitimní protektorátní režim schválil článek 10a Ústavy, který dovoluje převedení pravomocí na cizí subjekt, čímž se dopustil vlastizrady. Další vlastizradou bylo převedení těchto pravomocí Lisabonskou smlouvou na Evropskou unii bez referenda a mandátu občanů. Těch vlastizrad a kolaborací, především s Německem, bylo ovšem mnohem více.

Vláda porušuje lidská práva našich občanů mimo jiné tím, že dovoluje tunely, které jsou stejně velké jako státní rozpočet. Jejich uzavřením a pronárodní politikou je možno rychle dosáhnout 2x vyšších platů a důchodů.

To vše dává pravomoc prezidentovi rozpustit vládu. Budu-li prezidentem, policie, armáda a tajné služby budou na mé straně. Na Islandu se policie přidala k demonstrantům a společně vládu svrhli.

Více se dozvíte ve videích, které jsem natočil, včetně o nelegitimitě ČR, členství n EU a NATO, nelegitimitě exekucí, atd. Je to probíráno s právníkem, který se touto tématikou zabývá.

 

 

Love, Romance, Grooms, Happiness, Beach, Sea, Couples

Plán

 1. Já, nebo někdo jiný se stejným programem, se stane prezidentem. Zatím ale nikdo podobný nekandiduje. A já tohle hlásám již léta.
 2. Okamžitě upozorním vládu, státní a vládní instituce, že musí jednat dle zákonů a ústavního pořádku, jinak mám právo je odvolat.
 3. Upozorním je na to, co se stalo na Islandu, kde se policie přidala k demonstrantům a vládu společně svrhli.
 4. Oznámím jim, že policie, armáda a tajné služby jsou na mé straně.
 5. Vláda a instituce se začnou bát a budou jednat mnohem lépe, spravedlivěji a efektivněji.
 6. Schválíme zákon o referendu
 7. Zavedeme tvrdé protikorupční mechanismy.
 8. Vyhostíme za státu veškerou verbež. Prodáváš drogy, vyrábíš drogy, kradeš, šidíš na daních, nechováš se slušně, či se ti nelíbí naše kultura? Táhni do té díry, z které jsi přišel!
 9. Uděláme mezinárodní nátlak na Německo, aby pod hrozbou bojkotu svých výrobků, odškodnilo Romy a udělal pro ně v Německu podobné podmínky jako po válce pro židy. Na obou totiž provedli stejně odporný holocaust. Proto nemohou zvýhodňovat jedny a diskriminovat druhé. Odškodnění musí být u Romů stejně velké jako u židů. Nesmí se vymlouvat na to, že ti postižení již nežijí. Žijí jejich potomci. Ti musí být odškodněni! A budou-li Romové chtít emigrovat do Německa, musí se k nim Němci chovat mnohem lépe než k islámským imigrantům, kterým platí vysoké dávky, dle našich českých norem to jsou ohromné dávky, nabízí jim školení, práci, atd.
 10. Vymítíme korupci.
 11. Obnovíme Československo, které bylo rozděleno nelegálně bez referenda. Potom se Slováky vytvoříme konfederaci, to znamená více méně dva samostatné státy, které budou vystupovat pod stejným názvem. Příklad: Ve sportech budeme vystupovat jako jeden stát.
 12. Zrušíme smlouvy, které uzavřela ČR, protože jsou neplatné. Protože ČR není legitimní právní subjekt. Zrušíme členství v EU. Zrušíme členství v NATO.
 13. Platy policistů, vojáků a pracovníků tajných služeb navýšíme 3x.
 14. Rozpustím vládu
 15. Vyhlásím nové volby.
 16. Vymítíme korupci.
 17. Vymýtíme kriminalitu.
 18. Budeme rychle zavírat všechny tunely a navyšovat zaměstnanost, platy a důchody.
 19. Namísto dávek, budou mít lidé práce. Komu se to nebude líbit, bude moci emigrovat tam, kde mu to budou tolerovat.
 20. Kdo u nás bude chtít žít, bude muset akceptovat naši kulturu a tradice. Ani jeden imigrant tady nezůstane.
 21. Budeme neutrální stát.
 22. Budeme stát bez korupce, kam budou proudit zahraniční investice. Namísto z republiky ven, kapitál poteče dovnitř.
 23. Staneme se výkladní skříní Evropy, namísto současné situace, kdy jsme jejím smetištěm.
 24. Je to sice všechno komplexnější, ale ve stručnosti to bude nějak takhle vypadat.
 25. Pořadí těch kroků bude jiné, jenom jsem je tady vyjmenoval.

 

 

Alternativa

Ať bude za prezidenta zvolen kdokoli jiný, žádné podstatné změny čekat nemůžeme. Budou malá zlepšení, potom opět zhoršení. Holky budou po čase chodit zahalené v burkách a budou mít uřezané klitorisy. Tak bude bohužel vypadat v budoucnu ČR, pokud se na prezidentský úřad nedostane někdo kdo ty u moci nemá opravdu rád a pořádně s nimi v nimi v rámci možností zatočí a nasměruje náš stát úplně jiným směrem.

 

 

 

Web není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali typičtí Američané, západní Evropané, či západní konspirační teoretici, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak  vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám napravil. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2016 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 14. 08. 2017