Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

Josef Toman - pracoval pro americké univerzity - kandidát na prezidenta 2018

 

 

 

www.JosefToman.cz

 

5x vyšší kvalita života v ČR, 50x rychleji.  Návod k rychlému dosažení podobné kvality života, jaká je na západ od nás.

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

hlavní menu

home kandidát na prezidenta TISKOVÁ ZPRÁVA 1 proč je ničena ČR 5x lepší život v ČR kryptofašistická ČR Česká banánová republ. politická kampaň otázky a odpovědi média kontakt ENGLISH Book 2020

     

Více informací naleznete na stránkách iniciativy pro minimální mzdu 25000, kterou jsem založil:

 www.25000.cz

 

doporučuji:

 

 

 

Josef Toman, kandidát na prezidenta 2018

 

Vyhlášení kandidatury

Jak již ohlásil předtím, dne 15. června 2016 opět potvrzuje kandidaturu na prezidenta ve volbách 2018.

 

O mně

V roce 1969 jsem si vzal týdenní pobyt s Čedokem v Piešťanech, součástí byl jednodenní zájezd do Vídně. Z toho jsem se nevrátil a emigroval jsem do USA, kde jsem zpočátku pracoval a potom pokračoval ve VŠ studiích. Později jsem vedl projekty pro řadu velkých firem, včetně pro 2 nejvýznamnější univerzity v jižní Kalifornii a to UCLA a Caltech. V roce 2002 jsem přijel se synem na dovolenou do ČR. Ten se brzy vrátil. Já musel řešit nějaké rodinné problémy, když mi onemocněla matka. Začal jsem být politicky aktivní, hlavně proti americkému radaru a polistopadovým zradám a záhy nato mě a kamarádku, učitelku, začal soudit jistý zbohatlík, podporovatel ODS. Pokračovalo to tak, že Policejní prezidium proti mně a kamarádce iniciovalo rozsáhlé trestní řízení a později i stíhání pro zločiny proti státu. Po více než roce to bylo založeno, protože se to zakládalo na lživých, policií vykonstruovaných důkazech. Ovšem útok na nás nepřestával, včetně justiční mafií a lidí spojených s plzeňskými právy a kauzou Kajínek.

Jako teenager jsem byl antikomunista. V 60. letech mi to prošlo. V USA jsem byl velmi aktivní proti korporacím jako Monsanto, Enron, atd. V ČR jsem aktivní proti současnému nelegitimnímu vlastizrádnému režimu, který mimo jiné dovoluje tunely, které jsou přibližně stejně velké jako státní rozpočet. Tunel odlivu peněz na západ, všeobecně do daňových rájů, nebo přes ně, je asi 400 miliard ročně, tunel šedé ekonomiky je 600 miliard, atd. Navíc jsme v ČR měli po léta nejvyšší poměr průměrné a minimální mzdy v Evropě. Náprava této situace by mohla být rychlá a dovolila by 2x vyšší minimální mzdu, 2x vyšší minimální důchody, a podstatný nárůst ostatních mezd a důchodů. Toto je jedna z věcí, na kterou chci ve své prezidentské kampani poukazovat a rozebírat. Další je např. vystoupení z NATO a EU, jejíž jsme protektorát. Tím jsme se stali bez referenda, vlastizrádně, Lisabonskou smlouvou. Původně jsem myslel, že když ukončíme koloniální status ČR, bude členství v EU výhodné. Současná přistěhovalecká politika ale jasně ukazuje, že do takové EU nepatříme. Máme navíc!

V roce 2006 jsem psal knihu, kterou jsem z časových důvodů sice nikdy plně nedokončil, ale můžete se na ni podívat, když kliknete vlevo na Česká banánová republika.

 

Prezidentské volby 2013

Kandidoval jsem a měl jsem přes 50.000 podpisů, ale platných bylo pod 50.000, tak jsem s kampaní skončil. Letos jsem si jistý, že 50.000 platných podpisů dosáhnu. Média mě, jakožto nepřítele státu v minulé kampani ignorovala. I Wikipedie mě opakovaně odstranila ze seznamu kandidátů, jako absolutně bezvýznamného, i když jiní kandidáti, včetně jisté kartářky jim nevadili. Zbytek těchto stránek, až na tu následující, je povětšinou co zůstalo z kandidatury v roce 2013.

 

 

 

 

hlavní menu

home kandidát na prezidenta TISKOVÁ ZPRÁVA 1 proč je ničena ČR 5x lepší život v ČR kryptofašistická ČR Česká banánová republ. politická kampaň otázky a odpovědi média kontakt ENGLISH Book 2020

 

 

 

Web není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situaci, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o politicích či jiných polistopadových prominentech, použil-li je kdy, jako jeho podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali typičtí Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes 25 let Americe, tak jak  vládnou u nás. Celý web je psán v tomto duchu. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

 

Copyright © 1989-2016 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 01. 04. 2017