Josef Toman - kandidát na prezidenta 2018

 

 

 

www.JosefToman.cz

 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

volby 2018 menu

home
SHRNUTÍ
každý obrán o 23 mil.
volby jsou fraška
ČR za dalsich 28 let
2x vyšší platy, důchody
více informací
PODPISOVÝ ARCH
VIDEA, kontakt, odkazy

 

volby 2013 menu

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
média
ENGLISH Book2020

 

     

 

 

Volby jsou plně zmanipulovaná fraška

Volby jsou manipulované médii tak, aby vyhráli kolaborující politici. Takové volby jsou samozřejmě nelegitimní a měly by být vyhlášeny za neplatné. Za neplatné ale vyhlášeny nebudou, protože jsou manipulovány tak, jak to vyhovuje těm u moci.

 

Pravdivé statistiky vs. lži politiků a médií

 

Průzkum popularity kandidátů na Facebooku - hlasovalo 84 lidí

Přepsáno do přehledné tabulky:

Kandidát počet hlasů % hlasů
Josef Toman 47 56,0
Tomio Okamura 12 14,3
Miloš Zeman 11 13,1
Miroslav Sládek 8 9,5
Michal Horáček 2 2,4
Jiří Drahoš 2 2,4
Jana Bobošíková 1 1,2
Jan Kuchyňka 1 1,2
Celkem 84 100

 

Průzkum veřejného mínění u kandidátů s nejvýše rostoucí popularitou

Toman rapidně stoupal v popularitě na serveru Prezident 21, což jeho provozovatelům zřejmě vadilo, tak se postarali o to, aby to nadále nepokračovalo.

Fotka uživatele Josef Toman.

 

Nejprve jsme udělali pilotní průzkumu 10 lidí v Praze s pomocí obrázku, který je nad tímto

Kandidát počet hlasů % hlasů
Josef Toman 6 60
Miloš Zeman 2 20
Jiří Drahoš 1 10
Michal Horáček 1 10
Marek Hilšer 0 0
Celkem 10 100

 

 

Potom jsme udělali nezávislý průzkumu 102 lidí. Mrkněte jak se liší od výsledků na Prezident 21

Výsledky průzkumu 102 lidí v Praze a Plzni, když jim byly podány bližší informace o kandidátech (a jejich názorech) ze stejného obrázku jako ve výše uvedené anketě. Tabulka to porovnává s výsledky hlasování na Prezident 21, kde chybí ochranné mechanismy, což dovoluje hlasovat ze stejné IP adresy opakovaně, po tom, co si kandidát zakoupí telefonní čísla, což jde již za několik korun za kus, když jich koupíte velké množství, nebo 15 Kč na číslo, když si koupíte SIM karty v menším množství.

  Nezávislý průzkum Výsledky na Prezident 21
Kandidát počet hlasů % hlasů počet hlasů % hlasů
Josef Toman 65 63,7 1.048 1,27
Miloš Zeman 13 12,7 -22.997 -27,84
Jiří Drahoš 12 11,8 57.955 70,16
Michal Horáček 10 9,8 34.584 41,87
Marek Hilšer 2 2,0 12.009 14,54
Celkem 102 102 82.599 100

Toman by měl mít popularitu přes 60%, ale na Serveru 21 ji má méně než 1%.

 

Prezident 21.com - výsledky

 

 

Oligarchové tají před námi fakt, že členství v EU a NATO je neplatné

Jejich média dávají prostor pouze kandidátům, kteří o tom mlčí. Mě, protože to veřejně prohlašuji, diskriminují, nedávají mi prostor, zesměšňují mě, překrucují co uvádím, atd. To vše dělá volby pouhou fraškou, dělá je to plně nedemokratickými.

 

Server oligarchy Karla Janečka, Prezident21.cz

Se mnou natočili video. Potom z něj vystříhali téměř polovinu, ale co je zajímavé je to, co vystříhali. Vystříhali vše, co jsem uvedl o tom, že ČR vznikla nelegálně, když bylo Československo rozděleno bez referenda, které vyžadovala Ústava a že ta nelegitimita pokračuje ve všech smlouvách nelegitimního polistopadového režimu, včetně mluv o vstupu do EU a NATO.

 

Server oligarchy Andreje Babiše, Lidovky.cz

Z mé odpovědi na jejich otázku, co si myslím o tom, co Zeman uvedl o burkinách, vystříhali tytéž věci. I když jiným kandidátům nechali dlouhé odpovědi, mně ne. Odpověděl jsem následovně, ale oni uvedli pouze 1 větu, tu jsem zde zvýraznil:

Jedná se o daleko hlubší problém. Islám byl u nás zakázán za první republiky, povolen za Hitlera, protože muslimové s ním kolaborovali, potom byl zakázán od konce války za vlády Beneše až po dobu vlády kolaboranta a vlastizrádce Václava Havla, zodpovědného za vytvoření 2. protektorátu, zvaného Česká republika, která vznikla nelegálně a vlastizrádně bez referenda, které vyžadovala Ústava. Jedná se o nelegitimní stát, německou kolonii, jejíž smlouvy a jíž schválené zákony mají stejnou platnost, jako ty schválené za prvního, Hitlerova protektorátu. Žil jsem delší dobu v USA, pracoval jsem tam pro univerzity Caltech a UCLA, a kdyby se tam dělo po 28 let co se děje po 28 let u nás, byla by tam revoluce, všichni viníci by byli popraveni a ti co nectí naše hodnoty a kulturu by nestačili utíkat ze země pryč. Takže ne jenom ty dámy v burkinách, ale i ten zbytek, co k nám nepatří, musí být odstraněn a nejedná se pouze o lidi, ale i o nelegitimní členství v EU, NATO, nelegitimní privatizace, restituce a exekuce a musí být zavřeny tunely, které dělají 1,7 bilionu Kč ročně, což je stejná částka jako mzdy a důchody u nás, které se kvůli tunelům udržují účelově dole, aby kolaboranti, vlastizrádci a jiní mohli bohatnout.

Zdroj:http://www.lidovky.cz/svinstvo-v-burkinach-at-rozhodnou-majitele-bazenu-kritizuji-zajemci-o-hrad-zemana-g2a-/zpravy-domov.aspx?c=A170829_132416_ln_domov_sk

 

 

 

 

Web není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali typičtí Američané, západní Evropané, či západní konspirační teoretici, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak  vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám napravil. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2016 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 14. 08. 2017