Josef Toman - kandidát na prezidenta 2018

 

 

 

www.JosefToman.cz

 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

volby 2018 menu

home
SHRNUTÍ
každý obrán o 23 mil.
volby jsou fraška
ČR za dalsich 28 let
2x vyšší platy, důchody
více informací
PODPISOVÝ ARCH
VIDEA, kontakt, odkazy

 

volby 2013 menu

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
média
ENGLISH Book2020

 

     

 

 

Toman považuje vládu za nepřítele státu a lidu

a bude proti ní postupovat tvrdě pod záštitou policie, armády a tajných služeb, které ho podpoří. Připomene, že článek 23 listiny základních práv a svobod vyzývá k odstranění vlády jinými než zákonnými prostředky, když přestanou fungovat demokratické instituce. Ty u nás nefungují již hodně dlouho. Připomene vládě, že na Islandu se k demonstrantům přidala policie a vlastizrádnou vládu společně svrhli. Donutí vládní a státní instituce, aby chránili lidská práva svých občanů, ne imigrantů, které musí navíc osvobodit z detenčních center a dovolit jím, aby svobodně odešli tam, kde se jim bude líbit více než u nás. Nejenže imigranti odejdou z republiky, Toman učiní nátlak na vládu, aby uzákonila referendum a uzavřela tunely. Ty jsou stejně velké jako státní rozpočet. To umožní navýšení mezd a důchodů o 100%. Bude od vlády vyžadovat, aby okamžitě zavedla protikorupční mechanismy a aby odhlasovala 3x vyšší platy pro policii za to, že bude stát na jeho straně ve snaze ochránit demokracii. Totéž platí pro armádu a tajné služby. Když budou mít ostatní občané, 2x vyšší platy, to ztrojnásobení bude více méně pakatel.

Budou nové volby, kde média budou informovat pravdivě a bude zvolen vlastenecký režim odborníků. Vystoupíme z EU a NATO a povedeme pronárodní politiku, která bude lákat zahraniční investory do země bez korupce a kriminality, ne je lákat pouze na super nízké mzdy našich občanů, jejich otroků. Stát bude nasměrován správným směrem, budou zavedeny bankrotní zákony jako v USA, což umožní anulaci prakticky všech exekucí. Budeme anulovat většinu privatizací a restitucí a zrušíme smlouvy, které byly podepsané protiprávně nelegitimním subjektem Česká republika, který vznikl nelegálně, vlastizrádně, rozdělením Československa bez referenda, které vyžadovala Ústava. Vznikl tak nový protektorát, který má stejnou legitimitu jako ten první za Hitlera.

Vlastizrádci, kteří se paktovali se Sudetoněmeckým landsmanschaftem, dostanou nejvyšší tresty. Obnovíme Československo, čímž budeme moci anulovat vše co protektorát ČR spáchal. Před rozdělením Československa jsme ale byli se Slovenskem ve federaci, to brzy změníme na konfederaci, což bude znamenat 2 více méně nezávislé státy, které budou vystupovat jako Československo. Do země přineseme brzy prosperitu a spokojenost občanů.

Volte kohokoli jiného, Zemana, Okamuru, někoho od Babiše, Švejnara, Horáčka, Drahoše, Sládka či kohokoli a nic se podstatně nezmění. Já nebudu přítel vlády, která je nepřítelem lidu. Já budu prezidentem pro národ, oni jsou vládou proti národu. Proto se musí bát, že za své činy budou pykat a uvidíte, jak se začne všechno rychle napravovat.

Oni již maximálně manipulují s volbou prezidenta a to až neuvěřitelně drze, nelegálně a vlastizrádně. Budou manipulovat i s podpisovými archy. Proto potřebuji co nejvíce podpisů. Prosím udělejte službu svým rodinám a své vlasti a pošlete mi vyplněné archy s podpisy, ne jeden podpis, ale plné archy. Spolu změníme historii našeho národa. Ne k lepšímu. Ale k mnohem lepšímu! Ne za dalších 28 let, ale za 28 dní nastartujeme takové změny, že za 28 let budeme výstavní skříní Evropy, ne jejím smetištěm, kterým jsme teď a je jedno, který jiný kandidát by zvítězil ve volbách, kdyby se tak stalo, tím smetištěm bychom zůstali.

Jestli se najde jiný kandidát s lepším programem, a který má historii toho, že to hlásá již léta jako já, volte ho, ale obávám se, že žádný jiný takový neexistuje. Proto vás žádám, neztrácejte čas a energii tím, že budete podporovat či volit někoho jiného. Já jsem jeden z vás, mě tento režim ohromně ublížil a společně ho změníme. Velmi rychle!

 

 

 

Web není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali typičtí Američané, západní Evropané, či západní konspirační teoretici, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak  vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám napravil. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2016 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 14. 08. 2017